Skip to content Skip to footer

PSZOK nominowany w Ogólnopolskim Konkursie Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku

PSZOK nominowany w Ogólnopolskim Konkursie Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku

Centrum Zielonej Transformacji jest ogromną inwestycją realizowaną przez Zakład Komunalny w Opolu. Na co dzień spółka realizuje szereg mniejszych projektów o bardzo dużym znaczeniu dla gospodarki odpadowej i komfortu życia okolicznych mieszkańców. Jedną z takich realizacji jest inwestycja w postaci budowy Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) przy ul. Przeskok 1 w Opolu, która została zrealizowana przy dofinansowaniu NFOŚiGW i stanowi bardzo ważny krok w kierunku zrównoważonej gospodarki odpadami, edukacji ekologicznej mieszkańców oraz spełnienia unijnych wymogów dotyczących poziomu odzysku i recyklingu odpadów.

Tym bardziej z dumą informujemy, że na tę inwestycję można głosować w Ogólnopolskim Konkursie Otwartym „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.”

  1. Głosować na inwestycję można TUTAJ.
  2. Głos można oddać wielokrotnie na każdą inwestycję, aż do 9 maja do godz. 12:00. W finale inwestycje będą oceniać jurorzy. 
  3. Aby głos był ważny, należy wpisać swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail a następnie potwierdzić swój wybór poprzez kliknięcie w link, który przyjdzie na podany e-mai.

Więcej informacji oraz regulamin: https://www.modernizacjaroku.org.pl/pl/news/4-kwietnia-startuje-plebiscyt-internetowy-o-godzinie-1200